Akce! 2 měsíce zdarma.
info
Koupí licence nejenže získáte plný přístup ke všem funkcím, ale hlavně podpoříte tento projekt. Děkujeme.
Kupte si licenci

Tento web je určen hlavně pro registrované uživatele. Přihlaste se pomocí loginu a hesla nebo pomocí účtu Microsoft nebo Google.

Skill: 0/100 (0%)
Body
0 / 100
0%
Výsledky cvičení v režimu hosta nebudou uloženy. Pokud chcete na webu procvičovat, tak se přihlaste pod svým účtem.

Kreslení základních útvarů v rovině

Nakreslete kosodelník, který bude mít jednu stranu 2 centimetry a výšku na tuto stranu 5 centimetrů, když víte, že body na mřížce jsou od sebe vzdáleny 1 cm.
Nakreslete obdélník, který bude mít jednu stranu dlouhou 4 centimetry a druhou stranu dlouhou 5 centimetrů, když víte, že body na mřížce jsou od sebe vzdáleny 1 cm.
Nakreslete obdélník, který bude mít jednu stranu dlouhou 2 decimetry a druhou stranu dlouhou 5 decimetrů, když víte, že body na mřížce jsou od sebe vzdáleny 1 dm.
Nakreslete trojúhelník, který bude mít jeden úhel 90 stupňů a který bude mít jednu stranu 2 milimetry, když víte, že body na mřížce jsou od sebe vzdáleny 1 mm.
Nakreslete kosodelník, který bude mít obsah 18 centimetrů čtverečních, když víte, že body na mřížce jsou od sebe vzdáleny 1 cm.
Nakreslete čtverec, který bude mít obvod 8 decimetrů, když víte, že body na mřížce jsou od sebe vzdáleny 1 dm.
Nakreslete obdélník, který bude mít obsah 10 milimetrů čtverečních, když víte, že body na mřížce jsou od sebe vzdáleny 1 mm.
Nakreslete kosočtverec, který bude mít obsah 4 milimetry čtvereční, když víte, že body na mřížce jsou od sebe vzdáleny 1 mm.
Nakreslete kosodelník, který bude mít obsah 3 milimetry čtvereční, když víte, že body na mřížce jsou od sebe vzdáleny 1 mm.
Nakreslete čtverec, který bude mít obvod 12 centimetrů, když víte, že body na mřížce jsou od sebe vzdáleny 1 cm.