O webu

Tento web je určen pro online výuku žáků základních škol a klade si za cíl zeefektivnit a zjednodušit práci učitelů při výuce. Jste-li učitel/ka a zajímáte se o to jak byste mohl/a tento web využít pro svou výuku, přečtěte si scénaře použití.

Tento web začal vznikat zhruba v polovině prázdnin roku 2021, kdy ve vzduchu visela možnost distanční výuky pro příští školní rok. Tehdy jsem se si uvědomil, že je potřeba nějaký nástroj, který umožní nejen žákům ale i učitelům efektivní online výuku a začal jsem na něm pracovat.

Stav v jakém se tento web momentálně nachází ještě není zcela finální ale pro běžnou výuku je již naprosto vyhovující, proto jsem se rozhodl jej publikovat. Vývoj tohoto webu je stále velmi živelný. Téměř každý den vznikají nebo se upravují nějaké věci, mohou tedy nastat drobné chybičky, které se však snažím urychleně vyřešit.

Máte-li zájem si web nezávazně vyzkoušet, můžete se přihlásit pod svým google účtem nebo účtem od microsoftu na hlavní stránce www.vnw.cz. Pokud nemáte žádný z výše uvedených účtu, pak je možná i přímá registrace a následné přihlášení na téže stránce s pomocí zvoleného uživatelského jména a hesla. Počet spuštěných cvičení je však limitován.

Máte-li zájem si web vyzkoušet z pohledu instituce (ať už školy či jiné výukové instituce nebo i jako samostatný učitel), tak mě kontaktujte na emailu demo@vnw.cz. Domluvíme se na osobní nebo online schůzce, kde bych Vám ukázal všechny možnosti a následně pro Vás můžu založit testovací účet, kde si můžete vše vyzkoušet.

Objednávka

Jestliže jste rozhodnuti web aktivně využívat ve výuce, tak můžete využít objednávkový systém, který najdete zde. K dispozici je několik variant licencí pro rodinu, samotného učitele a pro školy (případně jiné instituce), které se liší různýmu parametry. Pokud nevíte jaká licence je pro Vás vhodná podívejte se zde.

Nebudete-li si s něčím vědět rady, tak můžete využít nápovědu, kterou najdete zde nebo mě můžete kontaktovat na emailu info@vnw.cz.